Wdrożenia realizowane przez firmę 4TE - ForTe obejmują usługę kompleksową od opracowania dokumentacji systemowej poprzez przeprowadzenie niezbędnych szkoleń pracowników po wdrożenie i pomoc w certyfikacji. Kadra Firmy 4TE posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie wdrażania m.in. Międzynarodowego Standardu Branży Kolejowej IRIS oraz poszczególnych procedur i analiz w tym analizę ryzyka, analizę RAMS, analizę LCC oraz analizę znaczenia zmiany AZZ.

Autorskie rozwiązania

Posiadamy autorskie rozwiązania w zakresie poszczególnych procedur standardu IRIS i MMS. Jedną z nich jest analiza ryzyka metodą FMEA oraz procedura RAMS wraz z analizami LCC.

Rekomendacje

Kadra firmy 4TE prowadziła szkolenia i wdrażała systemy branżowe w tym ISO i IRIS w największych polskich i międzynarodowych firmach kolejowych. Uczestniczylismy w wdrażaniu specjalistycznych procedur i analiz w tym nalaiza RAMS, analiza LCC (zarówno dla klienta jak i optymalizacja kosztów wytwarzania w ramach Standardu IRIS). Firma 4TE bazuje na osobach posiadającyh wieloletnie doświadczenie w zakresie analizy ryzyka w tym metodą FMEA oraz analizy znaczenia zmiany (AZZ).  Szczegółowe informacje o realizowanych projektach dostarczymy na życzenia klientów.

KONTAKT

IRIS

IRIS - International Railway Industry Standard - Międzynarodowy Standard Branży Kolejowej, powstał w 2005 roku i został opublikowany w 2006 jako rewizja "0" - aktualnie funkcjonuje rewizja "2". Standard stanowi uszczegółowienie Normy ISO serii 9001 o wymagania branży kolejowej.
   Kadra firmy 4TE zajmuje się szkoleniami i wdrażaniem standardu IRIS od samego początku jego istnienia. Posiadamy bogate doświadczenia i kompleksowe rozwiązania sprawdzone w największych firmach kolejowych w Polsce.

KONTAKT

Wsparcie w certyfikacji

Oferujemy wsparcie w trakcie audytu oraz realizację pre-audytu w tym w oparciu o przetłumaczone listy kontrolne standardu IRIS i inne.

Szkolenia związane

Kadra firmy 4TE realizuje szkolenia niezbędne przy wdrażaniu standardu IRIS oraz systemów bezpieczeństwa, w tym w zakresie szkolenia i wartszatów z analizy ryzyka, procedury RAMS, analizy LCC, audytora ISO i IRIS. Pozwala to na skrócenie kosztów i czasu wdrożenia.

Jesteśmy tu dla Ciebie!


Skontaktuj się z nami w sprawach technicznych i organizacyjnych związanych z transportem - pomożemy!

View Details